I Debata oksfordzka nt. „Wyszków jako miejsce z perspektywami zawodowymi dla ludzi młodych”, która odbyła się 17.11.2017r. okazała się dużym sukcesem i zainspirowała pomysłodawców do kontynuacji przedsięwzięcia i wpisania się na stałe do kalendarza imprez edukacyjnych naszego miasta.

Gospodarzem kolejnej imprezy, której wstępny termin ustalono na 11 kwietnia br, będzie Zespół Szkól Nr 3 – szkoła, z której wywodzi się zwycięska drużyna poprzedniej debaty. Tym razem Wyszkowskie Centrum Rozwoju Biznesu proponuje by temat debaty wybrała sama młodzież. Niech to będzie motyw, który was intryguje, interesuje. Czekamy na wasze propozycje, które należy zgłaszać do 1 marca 2018r. Chętnych do uczestnictwa w debacie (drużyny 4-osobowe) serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, która daje możliwość wypowiedzi własnych poglądów na szerszym forum.

Zgłoszenia tematów i drużyn można dokonać u doradców zawodowych lub za pośrednictwem e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!